Bizden Haberler

Ataşehir Restoran Kurye Kiralama

Ataşehir Restoran Kurye Kiralama

Ataşehir Kurye Kiralama

 

Ataşehir’de restoran işletip kurye sıkıntısı çeken işletmeler için müjde. Ataşehir kurye kiralama sistemini kullanarak anlık kriz yönetimi yapabilirsiniz. Anlık kriz yönetiminin ötesinde Doğan Kurye sirküle operasyon ağına katılarak, asıl işinize odaklanır operasyon yükünden kurtulursunuz. 

 

 

Yemek servisi konusunda motorlu kuryelerimiz gerekli ekipmanları ile profeyonel destek vermektedir. Bölgeye en hızlı şekilde varıp siparişi beklenen zaman içerisinde adrese ulaştırırlar.Güler yüzlü hizmet, hızlı paket servisi ve paketin restorandan çıktığı hali ile ulaşmış olması önceliklerimiz arasındadır.

 

Mutlu Hizmet

 

Bir çok yeni moto kurye personeli ve yeni model moto kurye motorları ile sizlere daha etkin hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Moto kurye hizmetimize değer katmak ve hizmetimizi daha kaliteli hale getirebilmek için tüm çabamızla yolumuza devam etmekteyiz. Hizmetimizi farklılaştırarak, vip moto kurye, kiralık moto kurye, gece moto kurye, arabalı moto kurye gibi yeni hizmetler sunuyoruz. 

 

Sadece Moto Kurye Değil

 

Ülkemizdeki taşımacılık hizmetlerinin kalitesinden kimsenin şüphesi yok; ancak iş dünyasının iş hacmi arttıkça taşımacılık sektöründen beklentilerin de yükseldiğini ifade edebiliriz. Büyüyen iş dünyasında artık restoranlar için ulaştırma bir yük olmaya başladı. Hızlı taşımacılık kavramı üzerine yoğunlaşan bizler ise size yeni çözümler ile geldik.

 

Moto Kurye denilen sektör sayesinde gün içerisinde yetişmesi gereken önemli paketlerinizin transferini gerçekleştiriyor ve markanıza değer katıyoruz. 

 

Ulaşım sorun Değil Artık

 

Özellikle İstanbul içerisinde hızlı gönderime yönelik talep ve ihtiyaçlar diğer şehirlere göre daha fazladır. Bunun sebebi, hızlı popülasyon ve talep meselesidir. Buna nazaran artan rekabette oluşan teslimat zaafı restoranlar açısından sorun olmaya başlamıştır. Ataşehir bölgesinde başlattığımız siparişinizi taşıyalım hizmeti ile sizi ulaşım sıkıntısından kurtarıyoruz.

 

 

Neden Doğan Kurye?

 

Hızlı taşımacılık alanında birçok girişim ortaya çıkmaya başladı. Ancak yeni oluşan sektöre yönelik belli standart ölçülerinin henüz ortaya konmadığını ifade edebiliriz. Moto Kurye, taşımacılık sektöründen gelen ekip tarafından kurulan ve dolayısıyla müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen bir yapıya sahiptir. Deneyim ve tecrübenin verdiği birikimle moto kurye sektörünün standartlarına yön veren bir firma vasfı kazanmıştır. 

 

 

 

 


20 Mart 2018 Salı