Bizden Haberler

Çatalca Restoranlara Motorlu Kurye Kiralama

Çatalca Restoranlara Motorlu Kurye Kiralama

Çatalcada restoran işletip kurye sıkıntısı çeken işletmeler için müjde. Çatalca kurye kiralama sistemini kullanarak anlık kriz yönetimi yapabilirsiniz. Anlık kriz yönetiminin ötesinde Doğan Kurye sirküle operasyon ağına katılarak, asıl işinize odaklanır operasyon yükünden kurtulursunuz.


Yemek servisi konusunda motorlu kuryelerimiz gerekli ekipmanları ile profeyonel destek vermektedir. Bölgeye en hızlı şekilde varıp siparişi beklenen zaman içerisinde adrese ulaştırırlar.Güler yüzlü hizmet, hızlı paket servisi ve paketin restorandan çıktığı hali ile ulaşmış olması önceliklerimiz arasındadır.


Çatalcada Restoranlarına Kurye Desteği


Çatalcada de yer alan restoranlar arasında iseniz kurye hizmetimizden yararlanmaya ne dersiniz?

Restoran işlerinden arta kalan zamanınızı kuryelerinizi kontrol ederek değil işlerinizi nasıl büyütüceğinizi düşünerek geçirmek istemezmisiniz. Doğan kurye hizmetleri ile birlikte teslimat işinizi sizin için yapıp markanızı bir diğer adıma taşıyoruz.

 

Neden Doğan Kurye?

 

Hızlı taşımacılık alanında birçok girişim ortaya çıkmaya başladı. Ancak yeni oluşan sektöre yönelik belli standart ölçülerinin henüz ortaya konmadığını ifade edebiliriz. Moto Kurye, taşımacılık sektöründen gelen ekip tarafından kurulan ve dolayısıyla müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen bir yapıya sahiptir. Deneyim ve tecrübenin verdiği birikimle moto kurye sektörünün standartlarına yön veren bir firma vasfı kazanmıştır.

 


8 Mayıs 2018 Salı