Bizden Haberler

Kredi kartı teslimatı

Kredi kartı teslimatı

Kredi kartı teslimatında hızlı bir adrese mi ihtiyacınız var ? Güvenilir şirket yapısı ve kurumsal kimlik arıyorsanız her zaman sizin için buradayız.Doğan Kurye kredi kartı teslimatların da zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde teslimat yapmaktadır.

Modifiyeli kuryelerimiz sayesinde Müşteri Kredi kartı her zaman güven için dedir.

Güleryüzlü ekibimiz her zaman sizin için en iyisini düşünerekten Kredi kartınızı doğru kişiye doğru zaman diliminde ulaştırır.

Kredi kartım ne zaman gelecek diye düşünmenize gerek yok.Takip sistemlerimiz sayesinde kredi kartınız daima operasyon birimlerimiz tarafından takip edilmektedir.Bankadan çıkan kartınız sürkülasyon içindeki sistemimize düştüğü zaman bölgenize ulaşana kadar durmaz.Bölgenize ulaştığı zaman sizin belirlediğiniz saat çerçevesinde kapınızda olur.

Geleneksel kurye hizmetlerinin ötesinde olan Doğan Kurye.Size her türlü üst hizmeti verebilmek amacıyla her zaman masa başında ve sahadadır.

 

Sorumluluk bilincinde olan bir marka olarak 18 yıldır bu işi bilinçli bir şekilde sürdürüyoruz.Bankalar ve kişiler arası gizlilik sözleşmelerine bağlı kalarak yürütülen operasyonlarımız sayesinde.Paket içeriğini belirtmeksizin sizin için teslimat yapıyoruz.


8 Ağustos 2017 Salı