Bizden Haberler

TOPLU DAĞITIM

TOPLU DAĞITIM

 

Yeni yıl geliyor. Haliyle toplu gönderi dağıtımlarında tüm şirketler büyük bir telaş içerisinde. Kuryelerimiz muhteşem bir yoğunluk içerisinde şu an gönderilerinizi teslim etmek üzere 7/24 iş başındalar.

Yeni yıl öncesi genellikle ajanda dağıtımı, yeni yıl hediyeleri dağıtımı, katalog dağıtımı, broşür dağıtımı, insert dağıtımı, takvim dağıtımı genellikle en fazla yapılan dağıtım grupları arasında.

Şirketlerin bir çoğunun ortak sıkıntısı ise kuryelerin dağıtımı yetiştireme veya gömü denilen dağıtılacak ürünleri satması gibi aksilikler ve bu sebepler ile yaşanan maddi manevi zararlar.

Moto kurye, toplu gönderi dağıtımı, soğuk zincir depolama, soğuk zincir taşımacılığı, kargo, imzalı gönderim, imzası gönderim gibi çok sayıda taşımacılık kollarında hizmet veren Doğan Kurye bu tür zararların yaşanmaması için ekibini her daim büyütmekte, yoğun dönemlerde iş gücünü arttırmaktadır. 

Ayrıca GPRS üzerinden kuryeler online takip edilmekte, müşterilerinin de takip etmesi için online platform sunmaktadır. 

Kurye dağıtım ekibinin gerekli bilgilendirme ve eğitimleri de ayrıca sürekli olarak sunulmakta, her zaman müşteri talebi en üst sırada tutulmaktadır. 5 Aralık 2017 Salı