Bizden Haberler

İMZALI DAĞITIM

İMZALI DAĞITIM

İmzalı dağıtım gönderilerinizin teslim edildiği noktada teslim alan kişi tarafından kimlik bilgileri alınarak imzalatılması ile tamamlanır.

 

Müşteri gönderi teslimatında şahsa imzalanmasını talep edebilir. Yani belirlenen kişi dışında başkasına teslimat yapılmamasını isteyebilir. Bu durumda sadece o kişiye teslimat yapılır ve adreste olmadığı halinde teslimat süreci tekrarlanır. 

 

Müşteri gönderi teslimatının adreste bulunan yakınlık derecesi olan birisine veya işyeri ise sekretere, güvenliğe gibi bir kişiye teslim edilmesini isteyebilir. Bu durumda yine imza ve kimlik bilgileri ile teslimat gerçekleştirilir.

 

Bununla birlikte katalog dağıtımı, insert dağıtımı, tanıtım materyali dağıtımı, broşür dağıtımı, ajanda dağıtımı, takvim dağıtımı, gazete dağıtımı, dergi dağıtımı gibi kurye hizmetlerinde imzasız gönderim talep edebilir. Bu gönderimler posta kutularına, kapı girişlerine, kapı önlerine, iş yerlerine veya talep edilen yerlere bırakılır, online takip ile kuryenin nerede olduğunu, dağıtımın durumunu, hangi adreslere bırakıldığını izleyebilir.


5 Aralık 2017 Salı