Onlıne Hizmetler

Hizmetlerden yararlanmak için müşteri temsilcisine ulaşıp üyelik oluşturunuz.

Kurye Çağır

Kurye Çağır


Şehir içi, şehirlerarası ya da uluslar arası gönderileriniz için telefonla kurye çağırma ihtiyacınızı sona erdiriyoruz. İnteraktif hizmetlerimizden biri olan "Kurye Gönder"e tıklamanız ve gerekli bilgileri doldurarak abone olmanız yeterli olacaktır. Şirketimizin size vereceği şifreyi kullanarak interaktif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.    

Ücret Sorgula

Ücret Sorgula

Şehir içinde bir yerden bir yere paket, evrak göndermek ve fiyatını öğrenmek için "Ücret Sorgula" servisimizden yararlanabilirsiniz. Gönderinizin fiyatını öğrenebilmek için lütfen tıklayın.    

Kuryem Nerede

Kuryem Nerede

Yeni sitemizde müşterilerimize sunduğumuz olanaklardan birisi de "Online Kurye Takip Servisi"mizdir. Şirketimizin size vereceği şifreyi kullanarak kuryenizin nerede olduğunu sorgulayan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.    

Kurye Takip Sistemi

Kurye Takip Sistemi

Filomuzda bulunan tüm öz mal araçlarımızda ve bizimle iş birlikte çalışan kuryelerin araçlarında Kurye Takip Sistemi bulunmaktadır. Kurye Takip cihazları DKYS (Doğan Kaynak Yönetim Sistemi) ile çalışmaktadır. Kurye Takip Sistemi genel olarak firmamızda iki temel ihtiyaç için kullanılmaktadır.
Birincisi operasyon verimini arttırmak, kurye disiplinini sağlamak ,diğeri ise güvenlik amaçlıdır. 
Kurye Takip sistemimiz müşterilerimize açık olup kendi operasyonlarındaki araçları izleyebilmektedirler.    

Cari Hareketler

Cari Hareketler

Fatura edilmiş ve fatura edilmemiş tüm cari hareketlerinizi sistemden onlıne olarak takip edebilirsiniz.    

Raporlama

Raporlama

Firmanıza ait gönderilerin raporlarını alabilme olanağını sunmaktadır dilerseniz firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda istediğiniz raporu oluşturup bu raporu aktarabilirsiniz.