Bizden Haberler

MOTORLU KURYE FİYATLARI

MOTORLU KURYE FİYATLARI

Moto Kurye Fiyatları
Motorlu kurye fiyatı alırken en ideal çözüm müşteri hizmetlerine ulaşılmasıdır. Çünkü kuryenin taşıyacağı ürün, ağırlığı, yol durumu ve teslimat biçimi kurye fiyatını belirleyen unsurlardır.

En ucuz kurye fiyatı için Doğan Kurye'ye 444 5 606 numarasından ulaşabilirsiniz. Burada teslimat detayları kurye fiyatları için belirleyici bir unsurdur. 

Örneğin hızlı kurye veya diğer bir adıyla ekspres kurye ile teslimat tercih ediyorsanız kurye öncelikle sizin teslimatınızı yapacaktır. 

Normal kurye fiyatlarında gönderinizin boyutu ağırlığı önemlidir. 

Arabalı kurye fiyatları gönderinizin araba ile götürülmesi ve giderleri değiştireceğinden normal kuryeden biraz daha maliyetli olacaktır. Fakat Doğan Kurye arabalı kurye fiyatlarında en uygun rakamları sunmaktadır. 

Araçlı kurye VIP kurye olarak da anılabilir. VIP kuryede gönderiniz kıymetli değer taşıyan bir şey ise VIP olarak gönderilmesini isteyebilirsiniz.

En ucuz moto kurye fiyatları için Doğan Kurye müşteri temsilcisi ile hızlıca görüşüp, dilerseniz uzun vadeli abone olabilir, daha uygun kurye fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

7 Aralık 2017 Perşembe